Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. 86--13913292674 info@medik-medical.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. profil firmy

ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD.
 • Rodzaj działalności

  Producent

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  MEDIK

 • Ilość pracowników

  <200

 • Rok założenia

  2010

 • pc Export

  40% - 50%

 • Obsługiwani klienci

  80000

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86--13913292674

Wprowadzenie

MEDIK, z profesjonalnym zespołem zajmującym się projektowaniem i produkcją mebli szpitalnych od 1995 roku, ma ponad 20-letnie doświadczenie i unikalną wiedzę na temat rozwiązań w zakresie opieki nad pacjentem.Z europejskimi projektantami i technikami z doświadczeniem zawodowym czołowej amerykańskiej marki, przyjmując najnowszy sprzęt produkcyjny , dzięki ścisłemu zarządzaniu ISO9001, produkty są projektowane i wytwarzane zgodnie z szanowanym standardem międzynarodowym.

 

Obejrzyj wideo

5 najlepszych projektantów, 2 z Europy, 12 wysoko wykształconych techników, 25 doświadczonych inżynierów, 95 dobrze wyszkolonych pracowników fabryki, 4 roboty

stacje robocze, 2 cyfrowe automatyczne wykrawarki, 5 wtryskarek i rozdmuchiwarek, w tym jedna o pojemności 8 kg, 1 automatyczna linia do malowania proszkowego z parą, warsztat o powierzchni 20000 metrów kwadratowych itp. Wszystkie te dane cyfrowe są gwarancją jakości i terminowości dostaw.

 

Chiny ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. profil firmy 0

 

Główne produkty obejmują takie produkty, jak łóżko pacjenta, nosze do przenoszenia pacjenta, wózek medyczny na salę operacyjną, rozwiązanie LDR, rozwiązanie OIOM i rozwiązanie CSSD.

Chiny ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. profil firmy 1

Chiny ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. profil firmy 2

Chiny ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. profil firmy 3

 

Historia

 

Chiny ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. profil firmy 0

Chiny ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. profil firmy 1

 

 

1995

Firma została założona w 1995 roku z ograniczonym zapleczem, ale silną świadomością jakości.

2002

Medik dokonał pierwszego eksportu do klienta na Węgrzech w 2002 roku, który wrócił, aby dokonać dodatkowego zakupu

za nową ekspansję po 10 latach.

2004

System ISO9001 został przyjęty w 2004 roku, a procent dyskwalifikacji drastycznie spadł.

2005

Przyjęto system zarządzania ERP, aby poprawić efektywność pracy i zminimalizować błąd komunikacyjny.

2009

Centrum spawalnicze zrobotyzowane i inteligentna linia montażowa zostały wyposażone, aby otworzyć nową erę inteligentnego systemu produkcyjnego.

2012

Nowe łóżko OIOM Łóżko Totalchair zostało pomyślnie opracowane po trzech latach badań i testów, które zebrały duże opinie.

2014

Nowe łóżko macierzyńskie Mcare zostało pomyślnie opracowane po pięciu latach badań i testów, które otrzymały wiele opinii.

2015

W pakiecie łóżko OIOM, nosze transportowe, wózki medyczne, łóżko poporodowe i tak zostały wyposażone w międzynarodowe

szpital Gleneagles Kota Kinabalu.

2016

Otwarcie oddziałów na Węgrzech i w Nowej Zelandii zapewnia lepszą obsługę przedsprzedażną i posprzedażną.

2018

Największy międzynarodowy gigant marki przybywa do naszej firmy w celu komunikacji usług OEM.

 

Usługa

Usługi firmowe:

Wyposażenie szpitali: dostarczanie mebli szpitalnych w zależności od wielkości pomieszczenia i wymagań szpitalnych, w celu zapewnienia pacjentom pokoju dobrze, aby pacjenci czuli się relaksujący w pokoju

Dostawa części zamiennych: Oferujemy części zamienne naszym dystrybutorom do obsługi posprzedażnej i konserwacji. Aby przypomnieć naszym dystrybutorom o kontroli sprzedanych produktów w regularnych odstępach czasu, zadzwonimy do naszych dystrybutorów i zapytamy, czy powinniśmy dostarczyć im części zamienne.

Dlaczego MEDI?

 1. Silne wsparcie techniczne

MEDI posiada silny zespół techniczny z udziałem ponad 12 doświadczonych inżynierów i techników, z czego większość zajmuje około 10 lat w opracowywaniu rozwiązań dotyczących wyposażenia szpitali. Niezależnie od tego, czy jesteś zagranicznym biznesmenem czy ekspertem w dziedzinie badań i rozwoju, nasi inżynierowie czekają tu na twoje usługi!

2. 15 lat dojrzałego systemu marketingu i sprzedaży

MEDI jest w R & D produktów przedszkolnych, takich jak meble szpitalne rozwijające się od ponad 15 lat. Dopóki dajesz nam to, co masz na myśli, nasz zespół marketingowy pomoże Ci zrozumieć, czego chcesz.

3. Najlepsza cena i jakość

MEDI jest obecnie w ścisłej współpracy z kilkoma doświadczonymi dystrybutorami, dzięki czemu MEDI może zapewnić Państwu najlepszą cenę i wysoką jakość!

Nasz zespół

Mamy blisko 200 pracowników do produkcji. Nasz zespół R & D jest organizowany przez 8 inżynierów odpowiedzialnych za projektowanie i rozwijanie nowych modeli mebli szpitalnych; przy jednoczesnym przywiązaniu dużej wagi do kontroli jakości, a nasz dział ds. kontroli jakości składa się z 15 osób odpowiedzialnych za kontrolę jakości podczas każdego etapu produkcji. Mamy również serwis posprzedażowy, gdzie można zasięgać opinii i poprosić o pomoc, jeśli nie znasz użytkowania naszych produktów lub masz problemy z korzystaniem z naszych produktów. Główna struktura naszego zespołu: